Siirry sisältöön
Tukihenkilöt

Tukihenkilöt

  • terveydenhoitaja Veera Sahla, peruskoulu, koululla ti–pe, 050 310 5609, veera.sahla(at)hel.fi
  • terveydenhoitaja Lilja Laakso, peruskoulu, koululla ma ja to, 040 542 9186, lilja.laakso(at)hel.fi
  • terveydenhoitaja Sini Jokinen, lukio, koululla ti–pe, 040 542 9049, sini.jokinen(at)hel.fi
  • koululääkärin ajanvaraus terveydenhoitajan kautta
  • psykologi Aleksi Raappana, 045 773 14804, aleksi.raappana(at)syk.fi (työtila terveydenhuollon kulmaus)
  • kuraattori Elisa Parikka, 040 041 3717, elisa.parikka(at)syk.fi (työtila kirjastossa)
  • kirjastonhoitaja Janne Kuosmanen 040 571 3352, janne.kuosmanen(at)syk.fi
  • ATK-tukihenkilö Ari Laine 040 779 4154, ari.laine(at)syk.fi (työtila luokassa 2B)
  • IT-asiantuntija Petteri Grzemba 040 582 2064, petteri.grzemba(at)syk.fi (työtila kansliassa)
  • vuokraustoiminnan päävastuuhenkilö Lasse Mikkola, tilavaraukset(at)syk.fi (työtila kansliassa)
  • ISS palvelut, palvelupäällikkö Eija Packalén, 050 436 4899, eija.packalen(at)iss.fi
  • kouluisäntä Andrei Tsumak 040 687 0355
  • kiinteistönhoitaja Sami Rikkinen 045 773 14805
  • siivooja Katrin Pani